Konkurs na stanowisko asystenta sędziego - Lista kandydatów dopuszczona do konkursu(17-11-2015)

Lista kandydatów dopuszczona do konkursu na stanowisko asystenta sędziego spełniających wymogi formalne określone w § 3 ust. 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z 14 października 2013r. w sprawie przeprowadzania konkursu na stanowisko asystenta sędziego oraz odpowiadający wymaganiom określonym w art. 155 § 2 usp:


1.Olaf Artymiuk

2.Marzena Babulewicz

3.Dorota Barańska

4.Magdalena Bartoszewicz

5.Agnieszka Białek

6.Agnieszka Błachut

7.Ewa Bolimowska

8.Martyna Borkowska

9.Katarzyna Brzostek

10.Marcin Brzostko

11.Marta Bułajewska

12.Lidia Calińska

13.Michał Cholewa

14.Agnieszka Chromińska

15.Ksenia Cieklińska

16.Hanna Ćwikła

17.Ewa Dzioba

18.Katarzyna Fróg

19.Samanta Frydel

20.Dominika Garczarek

21.Łukasz Gaweł

22.Małgorzata Głąbicka

23.Jacek Golan

24.Marta Gołuch

25.Konrad Górski

26.Kamila Górzyńska

27.Tomasz Gruchała

28.Marcin Grzela

29.Ewa Hapoń

30.Joanna Harasim

31.Marta Hołuj

32.Paulina Jabłońska

33.Łukasz Jabłoński

34.Paweł Jadczak

35.Jacek Jagodziński

36.Alicja Janowicz

37.Arkadiusz Janus

38.Agnieszka Jaskulska

39.Kamil Jaśkiewicz

40.Barbara Plasota-Kalinowska

41.Katarzyna Karasek

42.Jakub Kiraga

43.Katarzyna Kisiel

44.Katarzyna Klimaszewska

45.Katarzyna Kocyk

46.Wojciech Kolera

47.Sylwia Kordys

48.Olga Kosiorek

49.Katarzyna Kostałkowska

50.Kamil Kowalczyk

51.Kornel Kowalski

52.Joanna Kozar

53.Agnieszka Krupa

54.Sylwia Kubik

55.Sandra Kubot

56.Paula Kuwałek

57.Patryk Kwas

58.Katarzyna Lasota

59.Magdalena Liszka

60.Agnieszka Lulkowska

61.Paweł Łaszkiewicz

62.Piotr Ługowski

63.Łukasz Maj

64.Magdalena Malarczyk

65.Katarzyna Małecka

66.Agnieszka Małek

67.Aleksandra Mizerska

68.Michał Mróz

69.Iwona Musiał

70.Nina Muszyńska

71.Magdalena Jastrzębska-Mysiak

72.Marcin Nędzi

73.Emilia Nita

74.Piotr Nowak

75.Dawid Otorowski

76.Anita Pałys

77.Klaudia Piasecka

78.Tomasz Pisarski

79.Magdalena Piwińska

80.Natalia Podraza

81.Wojciech Potocki

82.Mateusz Przybysz

83.Aneta Puławska

84.Dariusz Szawurski-Radetz

85.Marta Rajkowska

86.Dariusz Retka

87.Magdalena Robak

88.Krystyna Rogalińska

89.Łukasz Romański

90.Kamila Rudnik

91.Małgorzata Samsonowska

92.Magdalena Senderska

93.Aleksandra Sienkiewicz

94.Monika Kołakowska-Skorupa

95.Angelika Skulimowska

96.Agnieszka Smagacz

97.Karolina Stefan

98.Tomasz Stolarski

99.Magdalena Studzińska

100.Marcin Syposz

101.Sara Szajner

102.Paweł Szczyglak

103.Paweł Szefer

104.Magda Szmigielska

105.Beata Szpetkowska

106.Justyna Szuszkiewicz

107.Przemysław Szuty

108.Łukasz Śliwa

109.Ewa Talacha

110.Wojciech Terlecki

111.Monika Teterycz

112.Anna Tomasiuk

113.Aleksandra Waćkowska

114.Bohdan Walnicki

115.Joanna Wardecka

116.Krzysztof Ważny

117.Magdalena Widz

118.Julita Wieczorek

119.Agnieszka Wilczewska

120.Katarzyna Winiarczyk

121.Rafał Wojno

122.Maciej Woźniak

123.Wioleta Przybysz-Wójcik

124.Dominika Zięba

125.Joanna Zubrycka

126.Agnieszka Żbikowska

127. Monika Żuk


Z uwagi na trudności lokalowe i dużą liczbę kandydatów drugi etap konkursu / część pisemna/ zostanie przeprowadzony w II turach 3 grudnia 2015r. w gmachu Sądu Apelacyjnego w Warszawie, Pl.Krasińskich 2/4/6 w sali 2A02 :

I tura godzina 10.00 - pierwsze 63 osoby z listy osób zakwalifikowanych /od p.Olaf Artymiuk – do p.Łukasz Maj /.

II tura godzina 13.00 - pozostałe 64 osoby /od p.Magdalena Malarczyk – do p.Monika Żuk/.

Przewodnicząca Komisji

SSA Romana Górecka

 

 

Rejestr zmian dla: Konkurs na stanowisko asystenta sędziego - Lista kandydatów dopuszczona do konkursu(17-11-2015)