Lista Sędziów

Lp.

Nazwisko

Imię

Wydział

Funkcja

 
 
 

1

Byszewska

Beata

I Wydział Cywilny

 

 

2

Dziczek

Roman

I Wydział Cywilny

 

 

3

Góral

Marzanna

I Wydział Cywilny

 

 

4

Górecka

Romana

I Wydział Cywilny

Członek Kolegium Sądu

 

5

Konsek-Bitkowska

Marzena

I Wydział Cywilny

Zastępca Przewodniczącego Wydziału

 

6

Kozłowska

Beata

I Wydział Cywilny

 

 

7

Markiewicz

Dorota

I Wydział Cywilny

Przewodniczący Wydziału

 

8

Mroczek

Edyta

I Wydział Cywilny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

 

9

Polańska-Farion

Katarzyna

I Wydział Cywilny

 

 

10

Ciurko

Józef

II Wydział Karny

 

 

11

Gregajtys

Ewa

II Wydział Karny

 

 

12

Janicz

Małgorzata

II Wydział Karny

Wiceprezes Sądu

 

13

Jethon

Ewa

II Wydział Karny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

 

14

Kaniok

Rafał

II Wydział Karny

Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego

 

15

Kapiński

Zbigniew

II Wydział Karny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

 

16

Leder

Jerzy

II Wydział Karny

Członek Kolegium Sądu

 

17

Leszczyńska-Furtak

Ewa

II Wydział Karny

 

 

18

Motuk

Marek

II Wydział Karny

Zastępca Przewodniczącego Wydziału

 

19

Mrozik-Sztykiel

Maria

II Wydział Karny

 

 

20

Piekarska-Drążek

Marzanna

II Wydział Karny

 

 

21

Rysiński

Paweł

II Wydział Karny

 

 

22

Salamon

Grzegorz

II Wydział Karny

 

 

23

Tyrała

Dorota

II Wydział Karny

 

 

24

Wnękowska

Hanna

II Wydział Karny

Kierownik szkolenia

 

25

Wrzosek

Adam

II Wydział Karny

 

 

26

Zdziarska

Anna

II Wydział Karny

 

 

27

Górska

Marcjanna

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

 

28

Kornas

Grażyna

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

 

29

Kostro-Wesołowska

Magdalena

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

Przewodniczący Wydziału

 

30

Kubasiak

Anna

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

Członek Kolegium Sądu

 

31

Lasota

Bożena

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

 

32

Michalik

Anna

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

Zastępca Przewodniczącego Wydziału

 

33

Micorek-Wagner

Małgorzata

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

 

34

Stryczyńska

Ewa

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

del. do KRS

 

35

Szelhaus

Renata

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

 

36

Tobiasz-Skrzypek

Aleksandra

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

 

37

Tymińska

Magdalena

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

 

38

Asłanowicz

Paulina

V Wydział Cywilny

Zastępca Przewodniczącego Wydziału

 

39

Jefimko

Edyta

V Wydział Cywilny

 

 

40

Kaniok

Ewa

V Wydział Cywilny

Członek Kolegium Sądu

 

41

Kempczyńska

Aleksandra

V Wydział Cywilny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

 

42

Klimowicz-Przygódzka

Ewa

V Wydział Cywilny

Wiceprezes Sądu

 

43

Kołodziejska

Grażyna

V Wydział Cywilny

del. do Min. Spraw.

 

44

Kurzawa

Przemysław

V Wydział Cywilny

 

 

45

Miąskiewicz

Marzena

V Wydział Cywilny

 

 

46

Obrębski

Robert

V Wydział Cywilny

 

 

47

Paszkowski

Jerzy

V Wydział Cywilny

 

 

48

Strobel

Marcin

V Wydział Cywilny

 

 

49

Szerel

Marta

V Wydział Cywilny

Przewodniczący Wydziału

 

50

Świerczakowski

Bogdan

V Wydział Cywilny

 

 

51

Borkowska

Małgorzata

VI Wydział Cywilny

 

 

52

Kowalski

Maciej

VI Wydział Cywilny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

 

53

Kramarska

Grażyna

VI Wydział Cywilny

 

 

54

Kuracka

Małgorzata

VI Wydział Cywilny

 

 

55

Manowska

Małgorzata

VI Wydział Cywilny

del. do KRRiP

 

56

Mróz

Teresa

VI Wydział Cywilny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

 

57

Pyźlak

Jolanta

VI Wydział Cywilny

 

 

58

Sadomski

Jacek

VI Wydział Cywilny

 

 

59

Sarnowicz

Ryszard

VI Wydział Cywilny

Członek Kolegium Sądu

 

60

Sobolewska-Filcek

Ksenia

VI Wydział Cywilny

Zastępca Przewodniczącego Wydziału

 

61

Tucharz

Krzysztof

VI Wydział Cywilny

 

 

62

Waś

Beata

VI Wydział Cywilny

Prezes Sądu

 

63

Wiercińska

Urszula

VI Wydział Cywilny

 

 

64

Wolkenberg

Agata

VI Wydział Cywilny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

 

65

Zając

Agata

VI Wydział Cywilny

 

 

66

de Heij-Kaplińska

Jolanta

 VII Wydział Gospodarczy

 

 

67

Dobrzyński

Maciej

 VII Wydział Gospodarczy

 

 

68

Kolasiński

Marek

 VII Wydział Gospodarczy

 

 

69

Łochowski

Marcin

 VII Wydział Gospodarczy

 

 

70

Łodko

Mariusz

 VII Wydział Gospodarczy

Przewodniczący Wydziału

 

71

Stefańska

Ewa

 VII Wydział Gospodarczy

 

 

72

Szachułowicz

Jan

 VII Wydział Gospodarczy

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

 

73

Szanciło

Tomasz

 VII Wydział Gospodarczy

 

 

74

Wapińska

Aldona

 VII Wydział Gospodarczy

 

 

75

Zalewska

Ewa

 VII Wydział Gospodarczy

Kierownik sekcji

 

 

Rejestr zmian dla: Lista Sędziów

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Robert Piasecki
Dokument z dnia:
2018-01-29
Publikacja w dniu:
2018-01-29
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Robert Piasecki
Dokument z dnia:
2018-01-29
Publikacja w dniu:
2018-01-29
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-10-19
Publikacja w dniu:
2017-10-19
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-04-24
Publikacja w dniu:
2017-04-24
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-04-20
Publikacja w dniu:
2017-04-20
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-04-11
Publikacja w dniu:
2017-04-11
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-03-15
Publikacja w dniu:
2017-03-15
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-03-01
Publikacja w dniu:
2017-03-01
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-02-16
Publikacja w dniu:
2017-02-16
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Marzena Ciechanowicz - Mazur
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2013-11-06
Publikacja w dniu:
2013-11-06
Opis zmiany:
Dodanie informacji
Podmiot odpowiedzialny:
Marzena Ciechanowicz - Mazur
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2013-01-21
Publikacja w dniu:
2013-01-21
Opis zmiany:
Zmiana personalna
Podmiot odpowiedzialny:
Oddział Kadr - Marzena Ciechanowicz - Mazur
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2012-08-13
Publikacja w dniu:
2012-08-13
Opis zmiany:
Dodanie listy Sędziów