Lista Sędziów

 

Lp.

 

Nazwisko

 

Imię

 

Wydział

 

Funkcja

 

1

Byszewska

Beata

I Wydział Cywilny

 

2

Dziczek

Roman

I Wydział Cywilny

 

3

Góral

Marzanna

I Wydział Cywilny

 

4

Górecka

Romana

I Wydział Cywilny

Członek Kolegium Sądu

5

Konsek-Bitkowska

Marzena

I Wydział Cywilny

Zastępca Przewodniczącego Wydziału

6

Kozłowska

Beata

I Wydział Cywilny

 

7

Markiewicz

Dorota

I Wydział Cywilny

Przewodniczący Wydziału

8

Mroczek

Edyta

I Wydział Cywilny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

9

Polańska-Farion

Katarzyna

I Wydział Cywilny

 

10

Ciurko

Józef

II Wydział Karny

 

11

Gregajtys

Ewa

II Wydział Karny

 

12

Janicz

Małgorzata

II Wydział Karny

Wiceprezes Sądu

13

Jethon

Ewa

II Wydział Karny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

14

Kaniok

Rafał

II Wydział Karny

Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego

15

Kapiński

Zbigniew

II Wydział Karny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

16

Leder

Jerzy

II Wydział Karny

Członek Kolegium Sądu

17

Leszczyńska-Furtak

Ewa

II Wydział Karny

 

18

Motuk

Marek

II Wydział Karny

Zastępca Przewodniczącego Wydziału

19

Mrozik-Sztykiel

Maria

II Wydział Karny

 

20

Piekarska-Drążek

Marzanna

II Wydział Karny

 

21

Plawgo

Ewa

II Wydział Karny

 

22

Rysiński

Paweł

II Wydział Karny

 

23

Salamon

Grzegorz

II Wydział Karny

 

24

Tyrała

Dorota

II Wydział Karny

 

25

Wnękowska

Hanna

II Wydział Karny

Kierownik szkolenia

26

Wrzosek

Adam

II Wydział Karny

 

27

Zdziarska

Anna

II Wydział Karny

 

28

Górska

Marcjanna

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

29

Kornas

Grażyna

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

30

Kostro-Wesołowska

Magdalena

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

Przewodniczący Wydziału

31

Kubasiak

Anna

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

Członek Kolegium Sądu

32

Lasota

Bożena

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

33

Michalik

Anna

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

Zastępca Przewodniczącego Wydziału

34

Micorek-Wagner

Małgorzata

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

35

Stryczyńska

Ewa

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

del. do KRS

36

Szelhaus

Renata

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

37

Tobiasz-Skrzypek

Aleksandra

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

38

Tymińska

Magdalena

III Wydział Pracy i Ubezp.Społ.

 

39

Asłanowicz

Paulina

V Wydział Cywilny

Zastępca Przewodniczącego Wydziału

40

Jefimko

Edyta

V Wydział Cywilny

 

41

Kaniok

Ewa

V Wydział Cywilny

Członek Kolegium Sądu

42

Kempczyńska

Aleksandra

V Wydział Cywilny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

43

Klimowicz-Przygódzka

Ewa

V Wydział Cywilny

Wiceprezes Sądu

44

Kołodziejska

Grażyna

V Wydział Cywilny

del. do Min. Spraw.

45

Kurzawa

Przemysław

V Wydział Cywilny

 

46

Miąskiewicz

Marzena

V Wydział Cywilny

 

47

Obrębski

Robert

V Wydział Cywilny

 

48

Paszkowski

Jerzy

V Wydział Cywilny

 

49

Strobel

Marcin

V Wydział Cywilny

 

50

Szerel

Marta

V Wydział Cywilny

Przewodniczący Wydziału

51

Świerczakowski

Bogdan

V Wydział Cywilny

 

52

Borkowska

Małgorzata

VI Wydział Cywilny

 

53

Kowalski

Maciej

VI Wydział Cywilny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

54

Kramarska

Grażyna

VI Wydział Cywilny

 

55

Kuracka

Małgorzata

VI Wydział Cywilny

 

56

Manowska

Małgorzata

VI Wydział Cywilny

del. do KRRiP

57

Mróz

Teresa

VI Wydział Cywilny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

58

Pyźlak

Jolanta

VI Wydział Cywilny

 

59

Sadomski

Jacek

VI Wydział Cywilny

 

60

Sarnowicz

Ryszard

VI Wydział Cywilny

Członek Kolegium Sądu

61

Sobolewska-Filcek

Ksenia

VI Wydział Cywilny

Zastępca Przewodniczącego Wydziału

62

Tucharz

Krzysztof

VI Wydział Cywilny

 

63

Waś

Beata

VI Wydział Cywilny

Prezes Sądu

64

Wiercińska

Urszula

VI Wydział Cywilny

 

65

Wolkenberg

Agata

VI Wydział Cywilny

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

66

Zając

Agata

VI Wydział Cywilny

 

67

de Heij-Kaplińska

Jolanta

 VII Wydział Gospodarczy

 

68

Dobrzyński

Maciej

 VII Wydział Gospodarczy

 

69

Kolasiński

Marek

 VII Wydział Gospodarczy

 

70

Łochowski

Marcin

 VII Wydział Gospodarczy

 

71

Łodko

Mariusz

 VII Wydział Gospodarczy

Przewodniczący Wydziału

72

Stefańska

Ewa

 VII Wydział Gospodarczy

 

73

Szachułowicz

Jan

 VII Wydział Gospodarczy

Wizytator (IV Wydział Wizytacji)

74

Szanciło

Tomasz

 VII Wydział Gospodarczy

 

75

Wapińska

Aldona

 VII Wydział Gospodarczy

 

76

Zalewska

Ewa

 VII Wydział Gospodarczy

Kierownik sekcji

Rejestr zmian dla: Lista Sędziów

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-10-19
Publikacja w dniu:
2017-10-19
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-04-24
Publikacja w dniu:
2017-04-24
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-04-20
Publikacja w dniu:
2017-04-20
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-04-11
Publikacja w dniu:
2017-04-11
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-03-15
Publikacja w dniu:
2017-03-15
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-03-01
Publikacja w dniu:
2017-03-01
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-02-16
Publikacja w dniu:
2017-02-16
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Marzena Ciechanowicz - Mazur
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2013-11-06
Publikacja w dniu:
2013-11-06
Opis zmiany:
Dodanie informacji
Podmiot odpowiedzialny:
Marzena Ciechanowicz - Mazur
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2013-01-21
Publikacja w dniu:
2013-01-21
Opis zmiany:
Zmiana personalna
Podmiot odpowiedzialny:
Oddział Kadr - Marzena Ciechanowicz - Mazur
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2012-08-13
Publikacja w dniu:
2012-08-13
Opis zmiany:
Dodanie listy Sędziów